Zamknij

BARANOVSKI powraca z nowym singlem "Lubię być z nią". Piątkowa premiera w Radiu ZET

04.09.2020 11:42
BARANOVSKI Wojtek Baranowski
fot. Radio ZET

BARANOVSKI powraca z nowym singlem „Lubię być z nią”. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowy utwór autora hitów „Czułe miejsce” i „Luźno” już w piątek po godz. 15:00. Wojtek Baranowski będzie gościem programu „Uważam ZET”.

BARANOVSKI prezentuje nowy singiel „Lubię być z nią”. To kolejna intrygująca odsłona, po wydanej kilka miesięcy temu piosence „Momenty”, nowego rozdziału w karierze artysty.

BARANOVSKI – Lubię być z nią. Nowy singiel

BARANOVSKI wykorzystał okres pandemii koronawirusa na tworzenie nowych utworów. Ten trudny czas przyspieszył prace nad premierowymi piosenkami.

„Lubię być z nią” to nowy kawałek BARANOVSKIEGO, który jest następcą wiosennych „Momentów”. Nowy singiel charakteryzuje się nowoczesną popową produkcję, zgrabnym i chwytliwym tekstem oraz refrenem.

To prosta piosenka o miłości — mówi sam artysta.

Zbiór: debiutancka płyta BARANOVSKIEGO

Wkrótce minie rok od premiery debiutanckiej płyty BARANOVSKIEGO zatytułowanej „Zbiór”. To właśnie z tej płyty pochodzą przeboje „Dym”, „Luźno”, „Zbiór” i „Czułe miejsce”, do którego teledysk zrobił prawdziwą furorę w polskim internecie. W serwisie YouTube obejrzano go ponad 13 milionów razy.

Album „Zbiór” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy i krytyków. Krążek zdobył nominację do Fryderyków 2020 w kategorii Album Roku Pop.

RadioZET.pl/mat.prasowe