Zamknij

BARANOVSKI prezentuje przebój „Luźno” w wersji soft! [WIDEO]

Redakcja
19.10.2018 12:18
BARANOVSKI
fot. Youtube (BARANOVSKI)

BARANOVSKI prezentuje swój najnowszy singiel w zupełnie nowej odsłonie. W sieci pojawiła się piosenka „Luźno” w wersji soft. Artysta stworzył ją razem ze swoim 6-osobowym zespołem. Zobaczcie wideo!

BARANOVSKI i singiel „Luźno” w wersji soft

BARANOVSKI powraca z niespodzianką dla wszystkich fanów jego najnowszego singla „Luźno”, który jest jednym z największych hitów tegorocznej jesieni. Przebojowy utwór dotarł do 10. miejsca listy najczęściej granych piosenek w polskich radiach. Zapowiada, podobnie jak wcześniejszy singiel „Dym”, debiutancką płytę Wojtka.

Artysta postanowił zaprezentować piosenkę w zupełnie innej odsłonie. Razem ze swoim 6-osobowym zespołem zagrał energetyczne i taneczne „Luźno” nieco inaczej — łagodnie, klimatycznie i w 100% procentach na żywo. Wszystko nagrała kamera.

Kariera BARANOVSKIEGO rozwija się z miesiąca na miesiąc, a wokalista otrzymuje coraz więcej koncertowych propozycji. Jego świetny występ podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu sprawił, że Wojtek mógł zaprezentować swoją muzykę także m.in. podczas Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Męskiego Grania.

Kim jest BARANOVSKI? To 27-letni Wojciech Baranowski, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów. Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą od kilku lat artysta współpracuje.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Baranovski
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK