Zamknij

BARANOVSKI w nowym singlu „Zbiór”. Oficjalny teledysk już w sieci [WIDEO]

Redakcja
17.01.2019 12:50
BARANOVSKI Zbiór
fot. mat. prasowe

BARANOVSKI prezentuje kolejny singiel zapowiadający jego debiutancką płytę, na której znajdą się m.in. hity „Dym” i „Luźno”. W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk do niezwykle refleksyjnego utworu „Zbiór”.  

BARANOVSKI odkrywa kolejną kartę swojego debiutanckiego albumu i prezentuje nowy singiel zatytułowany „Zbiór”, który różni się nieco od jego poprzednich utworów. Tym razem artysta pokazuje swoje łagodniejsze oblicze. Nowa piosenka jest bardzo nastrojowa, a BARANOVSKI prezentuje się jako romantyczny wrażliwiec. Muzycznie zaś daje tu wyraz swojej sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.

W internecie jest już dostępny oficjalny teledysk do singla „Zbiór”. Klip wyreżyserował Piotr Onopa, ceniony twórca klipów m.in. Krzysztofa Zalewskiego czy Dawida Podsiadło.

Kiedy dokładnie rok temu BARANOVSKI odkrywał pierwsze karty, nie spodziewał się, ile wydarzy się wokół niego w kolejnych dwunastu miesiącach. Tymczasem już w debiutanckim sezonie młodemu wokaliście, muzykowi i songwriterowi udało się dwukrotnie wejść do top 20 najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce.

Najpierw popularność zdobył singiel „Dym”, który do dziś nie schodzi z wysokich rotacji wielu polskich rozgłośni. Jeszcze lepiej poradziła sobie kolejna piosenka BARANOVSKIEGO „Luźno”, która spośród piosenek śpiewanych po polsku powodzeniem w radiu minionej jesieni ustępowała jedynie przebojom Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Orkiestry Męskiego Grania.

Dodając do tego występy na scenach najważniejszych koncertowych wydarzeń w Polsce, na czele z Open’erem, Orange Warsaw Festivalem i Męskim Graniem, śmiało można mówić o jednym z najbardziej udanych debiutów ubiegłego roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK