Zamknij

BARANOVSKI wydał nową płytę. Wszystkie piosenki stworzył zupełnie sam! [WIDEO]

26.10.2021 11:57
Baranovski
fot. mat. prasowe / Aleksander Małachowski

BARANOVSKI wydał nową płytę. Jak zdradza sam artysta, album "BARANOVSKI 2" nie jest tylko zbiorem piosenek, ale opowiada konkretną historię. Co więcej, wszystkie utwory Wojtek Baranowski stworzył sam.

BARANOVSKI to artysta, który może pochwalić się świetnym debiutem w polskiej branży muzycznej. Jego pierwsza płyta "Zbiór" zgarnęła kilka nominacji do Fryderyków, a utwory "Czułe miejsce" czy "Luźno" podbiły serca słuchaczy. Teraz wokalista powraca z zupełnie nową płytą promowaną m.in. przez przebój "Tęskno mi do gwiazd", o którym BARANOVSKI opowiedział w Radiu ZET.

BARANOVSKI wydał nową płytę. Cały album stworzył sam

Na albumie "BARANOVSKI 2" znalazło się 12 utworów, w tym największy przebój w karierze artysty i diamentowy singiel "Lubię być z nią". Płyta jeszcze przed premierą pokryła się złotem.

Co ciekawe, BARANOVSKI jest artystą kompletnym, który nie tylko potrafi śpiewać, ale także komponować i produkować swoje utwory. Wszystkie piosenki z drugiego albumu wyszły spod jego ręki – Wojtek Baranowski sam skomponował muzykę, napisał teksty, sam nagrał większość instrumentów i samodzielnie produkował utwory.

To inna płyta, już nie tylko zbiór piosenek, które pisałem przez lata, czekając na wyjście z cienia. To album, którym opowiadam konkretną historię, tu i teraz. Mam nadzieję, że odnajdziecie na nim coś dla siebie – napisał muzyk na swoim Instagramie.

RadioZET.pl/mat.prasowe