BARANOVSKI z nowym singlem „Luźno” w Radiu ZET! [WIDEO]

23.08.2018 09:41

W środowe popołudnie BARANOVSKI był gościem w programie Mateusza Ptaszyńskiego, gdzie zaprezentował premierowo swój najnowszy singiel „Luźno”. Artysta opowiedział nieco więcej na temat piosenki i zaprosił do oglądania oficjalnego teledysku, który jest już dostępny w internecie.

„Luźno” to nowa propozycja od BARANOVSKIEGO. Piosenka, podobnie jak dobrze znany słuchaczom hit „Dym”, zapowiada debiutancką płytę artysty. Nowy singiel, w którym możemy usłyszeć żywe instrumenty, opowiada o odwiecznej potrzebie pielęgnowania w sobie młodości, dla której beztroska jest naturalnym stanem. Jest manifestem wolności.

To miał być trochę romans klasyki, vintage z nowoczesnością. Myślę, że będzie to słyszalne w przejściu między zwrotką a refrenem. Mam nadzieję, że wszyscy usłyszą, jaki był cel — powiedział BARANOVSKI na antenie Radia ZET.

W internecie można już oglądać oficjalny teledysk promujący „Luźno”. Klip w reżyserii Andrzeja Biernackiego powstał w Warszawie.

Chcieliśmy uchwycić w nim ten wyjątkowy magiczny czas, jakim są letnie wieczory w mieście, oddać w obrazku chwile, do których nawet po latach będziemy wracać jako do najlepszych momentów młodości — opowiada o teledysku BARANOVSKI.

Kariera BARANOVSKIEGO rozwija się z miesiąca na miesiąc, a debiutujący artysta otrzymuje coraz więcej koncertowych propozycji. Jego świetny występ podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu sprawił, że Wojtek mógł zaprezentować swoją muzykę także m.in. podczas Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Męskiego Grania.

Kim jest artysta pod tajemniczym pseudonimem BARANOVSKI? To 27-letni Wojciech Baranowski, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów. Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą od kilku lat artysta współpracuje.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi