Zamknij

BTS z rekordem oglądalności w serwisie YouTube. Teledysk „Boy With Luv” hitem sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.04.2019 13:10
BTS Boy With Luv rekord teledysku na YouTube wideo
fot. Youtube (BTS)

BTS z niesamowitym rekordem serwisu YouTube. Koreański zespół zaprezentował w piątek swój najnowszy singiel „Boy With Luv” z piosenkarką Halsey. Oficjalny teledysk cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że pobił dotychczasowy rekord liczby wyświetleń w ciągu 24 godzin od premiery.

BTS — Boy With Luv: rekord teledysku na YouTube

Zespół BTS podbija świat swoją muzyką. Najsłynniejszy koreański boysband obecnie nie ma sobie równych i robi niesamowitą furorę w internecie. Świadczy o tym chociażby popularność najnowszego teledysku BTS do piosenki „Boy With Luv”, którą grupa nagrała wspólnie z Halsey.

Wydany w ostatni piątek wideoklip przeszedł już do historii oraz pobił wszelkie rekordy serwisu YouTube. Serwis internetowy potwierdził, że teledysk BTS osiągnął najlepszy wynik w historii platformy i może pochwalić się największą liczbą wyświetleń w ciągu 24 godzin od premiery. Oficjalny wynik klipu nie został jeszcze ogłoszony, ale mówi się, że pierwszego dnia obejrzano go ponad 78 milionów razy. Poprzedni rekord należał również do koreańskiej grupy — BLACKPINK, czyli słynnego girlsbandu tworzącego muzykę z gatunku K-pop

BTS, znany także jak Bangtan Boys, to obecnie najsłynniejszy zespół w Korei Południowej. W 2018 roku siedmiu muzyków z Seulu, którzy należą do tej grupy, zostało okrzykniętych przez prestiżowy „Forbes” najbardziej wpływowymi południowokoreańskimi gwiazdami.  

Zespół cieszy się ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczą wyprzedane koncerty na całym świecie. Koreańczycy są także coraz chętniej zapraszani przez zagraniczne telewizje i najsłynniejsze muzyczne gale. W maju BTS wystąpią wspólnie z Halsey na imprezie Billboard Music Awards 2019 w Las Vegas.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Słuchasz koreańskiego popu?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK