BTS pobili rekord Taylor Swift na YouTube. Zespół z Korei podbija świat!

28.08.2018 10:43

Koreański zespół BTS pobił rekord Taylor Swift na YouTube. Ich najnowszy teledysk „Idol” odtworzono ponad 45 milionów razy w ciągu pierwszych 24 godzin, co jest najlepszym wynikiem w historii serwisu.

Zespół BTS pobił rekord Taylor Swift na YouTube

BTS z rekordem w serwisie YouTube. Koreański zespół pobił osiągnięcie Taylor Swift i jej klipu do piosenki „Look What You Made Me Do”, który w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery wyświetlono ponad 43 miliony razy.

Nowy teledysk BTS do singla „Idol” zaliczył jeszcze lepszy wynik. Pierwszego dnia odtworzono go aż ponad 45 milionów razy.

W internecie pojawiła się także druga wersja piosenki „Idol”, w której gościnnie możemy usłyszeć także Nicki Minaj.

Fenomen BTS

Południowokoreańska formacja BTS jest prawdziwą światową sensacją za sprawą albumu „Love Yourself: Tear”. Grupa to pierwszy w historii zespół k-pop, którego płyta znalazła się na szczycie najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Zespół BTS, znana również jako Bangtan Boys, to obecnie najsłynniejsza grupa Korei Południowej. W 2018 roku siedmiu muzyków z Seulu, którzy należą do formacji, zostało okrzykniętych przez prestiżowy „Forbes” najbardziej wpływowymi południowokoreańskimi gwiazdami.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń