Zamknij

Babcia grająca na perkusji podbija TikToka. Przekroczyła 20 milionów wyświetleń w aplikacji [WIDEO]

05.05.2021 13:40
Babcia gra na bębenku
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Dorothea Taylor to wyjątkowa perkusistka, której zapału i energii może pozazdrościć niejeden nastolatek. Kobieta umieszcza w sieci filmy, na których gra na perkusji. Nagrania stały sie hitem internetu. 

Dorothea Taylor jest prywatną nauczycielką gry na perkusji. Jak czytamy w opisie na jej Instagramie, gra na instrumencie już 57 lat i cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki w różnym wieku.

Babcia grająca na perkusji hitem TikToka

Po raz pierwszy o Taylor zrobiło się głośno w styczniu 2020 roku, kiedy nagrała cover hitu "Down With The Sickness" z repertuaru Disturbed. Obecnie nagranie ma już 13 milionów odsłon na YouTubie.

Kolejna fala zainteresowania babcią perkusistką nastąpiła w minione lato. Taylor udostępniła wtedy swoją interpretację "Ain't It Fun" grupy Paramore. Została wówczas doceniona przez samą frontmankę formacji, Hayley Williams, która napisała na swoim Twitterze, że kocha to nagranie.

Dorothea Taylor z 23 milionami odtworzeń na TikToku

Niedawno perkusistka zamieściła na TikToku lekcję gry na instrumencie, którą oznaczyła hasztagiem #thegodmotherofdrumming. Film stał się prawdziwym hitem. Obejrzano go już przeszło 23 miliony razy.

Inne nagrania Tylor również cieszą się sporą popularnością. Kobieta zebrała na TikToku już 7,8 miliona polubień i przeszło 700 tysięcy followersów.