Zamknij

Backstreet Boys wydali nową płytę „DNA”. Tak dziś wyglądają członkowie boysbandu [FOTO]

Redakcja
29.01.2019 16:22
Backstreet Boys 2019 tak dziś wyglądają członkowie boysbandu
fot. Archiwum Radia ZET

Backstreet Boys powrócili z nową muzyką. W styczniu wydali swoją kolejną płytę zatytułowaną „DNA”. To dziewiąty album legendarnego boysbandu. Jesteście ciekawi, jak przez te wszystkie lata zmienił się zespół? Tak wyglądają dziś członkowie Backstreet Boys. Zobaczcie zdjęcia!

Backstreet Boys: nowa płyta DNA 2019

Backstreet Boys wydali właśnie nową płytę „DNA”. Ich dziesiąty już album ukazał się 25 stycznia i promują go single „Don’t Go Breaking My Heart”, „Chances” oraz „No Place”.

Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy — twierdzi Howie D.

— To jest to, co kocham w tym albumie — mówi Kevin i dodaje: — Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni

Backstreet Boys 2019: tak dziś wyglądają członkowie

Od debiutu Backstreet Boys minęło ponad 20 lat. Przeboje „Everybody”, „I Want It That Way” czy „As Long As You Love Me” sprawiły, że grupa stała się rozpoznawalna na całym świecie i zyskała miliony fanów. Jeden z najsłynniejszych boysbandów w historii sprzedał ponad 100 milionów albumów.

Mimo upływu lat muzycy Backstreet Boys nadal współpracują ze sobą. Jesteście ciekawi, jak przez te wszystkie lata zmienił się zespół? Tak wyglądają dziś członkowie Backstreet Boys.

Backstreet Boys: koncert w Polsce 2019

Backstreet Boys wystąpią w Polsce. Koncert legendarnego boysbandu odbędzie się 24 czerwca 2019 roku w hali Torwar COS w Warszawie. Zespół będzie promował swoją najnowszą płytę „DNA”. Bilety są dostępne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK