Zamknij

Backstreet Boys wystąpili w Warszawie. Na koncercie bawił się m.in. Patryk Jaki [WIDEO]

Piotr Krajewski
25.06.2019 08:44
Backstreet Boys wystąpili w Warszawie na koncercie bawił się Patryk Jaki wideo
fot. Jen Lowery / Splash News/EAST NEWS

Backstreet Boys wystąpili w Warszawie. Najsłynniejszy boysband na świecie zaprezentował nie tylko najnowsze piosenki, ale także swoje największe przeboje z lat dziewięćdziesiątych. Na koncercie Backstreet Boys pojawiły się nie tylko gwiazdy show-biznesu. W rytm hitów zespołu bawił się chociażby polski polityk Patryk Jaki, który opublikował nagranie z koncertu.

Patryk Jaki na koncercie Backstreet Boys w Warszawie WIDEO

Backstreet Boys wystąpili w Warszawie. Na poniedziałkowym koncercie na Torwarze tysiące osób bawiło się w rytm największych hitów zespołu, które królowały na wszystkich listach przebojów w latach dziewięćdziesiątych. Nie zabrakło takich klasyków jak „Everybody (Backstreet's Back)”, „As Long As You Love Me”, „I Want It That Way” czy „Shape of My Heart”.

Koncert Backstreet Boys w Warszawie przyciągnął wiele znanych osób, które pojawiły się na widowni. Co ciekawe, nie były to tylko gwiazdy polskiego show-biznesu. Jednym z fanów amerykańskiego boysbandu okazał się również Patryk Jaki, europoseł i były wiceminister sprawiedliwości. Polityk pojawił się na koncercie, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

Jestem na koncercie. Moje dzieciństwo — napisał Jaki na swoim Facebooku i opublikował krótkie nagranie z koncertu.

Backstreet Boys dzisiaj. Tak wyglądają członkowie boysbandu

Od debiutu Backstreet Boys minęło ponad 20 lat. Przeboje „Everybody”, „I Want It That Way” czy „As Long As You Love Me” sprawiły, że grupa stała się rozpoznawalna na całym świecie i zyskała miliony fanów. Jeden z najsłynniejszych boysbandów w historii sprzedał ponad 100 milionów albumów.

Mimo upływu lat muzycy Backstreet Boys nadal współpracują ze sobą. Jesteście ciekawi, jak przez te wszystkie lata zmienił się zespół? Tak wyglądają dziś członkowie Backstreet Boys. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK