Zamknij

Bajm, Charlie Puth i Duke Dumont. Gorące premiery w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
16.03.2018 16:56
Bajm, Charlie Puth i Duke Dumont. Gorące premiery w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. Piotr Matusewicz / East News, mat. prasowe

Piątkowy „Wieczór z Radiem ZET” będzie obfitował w wiele muzycznych premier. Już po godz. 18:00 słuchacze usłyszą po raz pierwszy nowe utwory zespołu Bajm, Charliego Putha i Duke’a Dumonta.

W piątkowej audycji Marcina Wojciechowskiego słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć najnowsze piosenki znanych artystów.

Już po godz. 18:00 na naszej antenie pojawi się zupełnie nowy utwór zespołu Bajm zatytułowany „My”. Będzie to wielka premiera piosenki, a przez najbliższe dni fani Beaty Kozidrak będą mogli posłuchać kawałka jedynie w Radiu ZET.

To jednak nie koniec muzycznych nowości w „Wieczorze z Radiem ZET”. Po godz. 19:00 zaprezentujemy najnowszy, niezwykle taneczny utwór Duke’a Dumonta, nominowanego do Grammy brytyjskiego producenta, który zasłynął hitami „Ocean Drive” i „I Got U”. Jego nowy singiel zatytułowany „Inhale” powstał we współpracy z raperem Ebenezerem.

Ostatnią piątkową premierą będzie kompozycja „Done For Me” Charliego Putha, która promuje jego kolejny album „Voicenotes”. Płyta, z której pochodzą przeboje „Attention” i „How Long”, ukaże się już 11 maja. W nowej piosence możemy usłyszeć Kehlani, popularną amerykańską artystkę R&B.

Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Charlie Puth
fot. mat. prasowe

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK