Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Płyta z największymi hitami Bajmu już w sklepach. Jesienią jubileuszowa trasa koncertowa!

31.08.2018 12:03

Bajm świętuje w tym roku 40. rocznicę działalności. Do sklepów trafił właśnie dwupłytowy album „Best of” z największymi przebojami zespołu. Już w listopadzie Beata Kozidrak wyruszy ze swoją grupą w wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową po Polsce. Radio ZET jest patronem medialnym wszystkich koncertów.

Beata Kozidrak Bajm fot. Piotr Matusewicz / East News

Bajm — Best of: składanka z największymi hitami już w sklepach

Z okazji 40-lecia istnienia zespół Bajm przygotował dla swoich fanów coś naprawdę wyjątkowego. 31 sierpnia do sklepów trafiła składanka z największymi hitami grupy.

Na dwupłytowym albumie, który ukazał się także w formie podwójnego winylu, znalazły się piosenki najbardziej ukochane przez fanów i publiczność, m.in. „Biała armia”, „Myśli i słowa”, „Józek, nie daruje Ci tej nocy” czy „Co mi panie dasz”. Łącznie na płycie „Bajm — Best of” możemy usłyszeć ponad trzydzieści wyjątkowych utworów formacji z Beatą Kozidrak na czele.

Bajm: jubileuszowa trasa koncertowa na 40-lecie

To nie koniec atrakcji związanych z 40. rocznicą działalności Bajmu. Już w listopadzie zespół wyruszy w spektakularną trasę koncertową po Polsce. Multimedialne show przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Zaplanowano aż 9 wyjątkowych koncertów.

  • 4.11.2018 (niedziela) — Warszawa, Torwar
  • 5.11.2018 (poniedziałek) — Katowice, Spodek
  • 9.11.2018 (piątek) — Kraków, Tauron Arena Kraków
  • 13.11.2018 (wtorek) — Poznań, Hala MTP 3A
  • 19.11.2018 (poniedziałek) — Wrocław, Hala Stulecia
  • 28.11.2018 (środa) — Szczecin, Netto Arena
  • 30.11.2018 (piątek) — Łódź, Atlas Arena
  • 2.12.2018 (niedziela) — Toruń, Arena Toruń
  • 15.12.2018 (sobota) — Gdańsk / Sopot, Ergo Arena

Bilety na jubileuszowe koncerty Bajmu są dostępne w sprzedaży na stronie www.followthestep.com, w bileteriach biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl i Going oraz stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn. Organizatorem jest agencja Follow The Step, a patronem medialnym Radio ZET.

Grupa Bajm, która powstała w 1978 rokuma na koncie 3 miliony sprzedanych płyt i 7 tysięcy zagranych koncertów. Zespół zdobył wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane w Polsce. Formacja gra w składzie: Beata Kozidrak – wokal, Maria Dobrzańska – instrumenty klawiszowe, Piotr Bielecki – gitara, Adam Drath – gitara, Artur Daniewski – gitara basowa, Krzysztof Nieścior – perkusja.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/ PK

Oceń