Zamknij

Barack Obama udostępnił letnią playlistę. Czego w upały słucha były prezydent Stanów Zjednoczonych?

13.07.2021 12:59
Barack Obama
fot. shutterstock.com

Barack Obama znowu przygotował specjalną playlistę ze swoimi ulubionymi utworami na Spotify. Tym razem podzielił się hitami, które towarzyszą mu w lecie. Sprawdź, czego słucha były prezydent Stanów Zjednoczonych.

Barack Obama po raz kolejny podjął współpracę z platformą streamingową Spotify i zaprezentował swoich muzycznych faworytów na lato. Były prezydent Stanów Zjednoczonych stworzył wyjątkową playlistę, w której znajdziemy przeboje towarzyszące politykowi podczas ciepłych dni.

Barack Obama z letnią playlistą na Spotify

Obama udostępnił wakacyjną playlistę na swoim oficjalnym Twitterze. W poście czytamy:

Wielu z nas tego lata będzie się spotykać z rodziną i przyjaciółmi, mamy co świętować. Oto lista utworów, których ostatnio słuchałem — mieszanka starych i nowych dźwięków, znanych nazwisk i wschodzących gwiazd.

Brack Obama's Summer Playlist. Czego słucha były prezydent USA?

Obama faktycznie zaprezentował bardzo różnorodny gust muzyczny. W playliście znajdziemy zarówno rockowe brzmienia, jak i jazz oraz pop. Były prezydent Stanów Zjednoczonych polecił utwory Simply Red, George'a Harrisona, The Rolling Stones oraz Joni Mitchell. Oprócz tego polityk chętnie włącza rytmiczne hity Rihanny, reggae spod znaku Boba Marleya i The Wailers oraz Milesa Davisa.

Były prezydent USA nie zamyka się na gatunki. W jego playliście umieścił piosenki Drake'a oraz Jaya-Z. Obama lubi także klasykę. Słucha latem Boba Dylana i Louisa Armstronga. Wśród jego ulubionych artystek znalazła się też Ella Fitzgerald.

Pełną zawartość Brack Obama's Summer Playlist znajdziecie poniżej: