BARANOVSKi z wyjątkową wersją przeboju „Dym” w Radiu ZET [WIDEO]

19.04.2018 23:02

Piosenka „Dym” to obecnie jeden z ulubionych przebojów wśród słuchaczy Radia ZET. Już od dłuższego czasu utwór BARANOVSKIEGO świetnie radzi sobie na naszej liście przebojów. Debiutujący artysta odwiedził Radio ZET i zaprezentował na żywo specjalną wersję swojego pierwszego singla. Zobaczcie wideo!

Kim jest artysta pod tajemniczym pseudonimem BARANOVSKi? To Wojciech Baranowski, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów.

Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą od kilku lat artysta współpracuje.

Przyszła jednak pora na rozpoczęcie własnej drogi artystycznej. BARANOVSKi przygotowuje się obecnie do wydania debiutanckiej płyty, a do swoich największych inspiracji zalicza m.in. Toma Odella, Kaleo, Chet Fakera, Tame Impala czy Paolo Nutiniego.

— „Dym” to krótka historia o relacji utkwionej w najgorętszym z żywiołów. Płomień i dym. Pod ich przykrywką kryje się burzliwy związek, który finalnie okazuje się wypalać i jak to z ogniem bywa, czeka na nieuniknione wygaśnięcie — opowiada o swoim singlu Baranovski.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi