Zamknij

Bartosz Kapustka raperem? Piłkarz wydał swoją pierwszą piosenkę „Mój film” [WIDEO]

Redakcja
30.01.2019 11:24
Bartosz Kapustka raperem piłkarz nagrał piosenkę Mój film
fot. Youtube (Foot Truck)

Bartosz Kapustka został raperem. W internecie pojawił się pierwszy singiel piłkarza i byłego reprezentanta Polski. Utwór „Mój film” powstał we współpracy z O.S.T.R., który stworzył beat i napisał tekst piosenki Bartosza Kapustki.

Bartosz Kapustka rapuje. Piosenka „Mój film”

Bartosz Kapustka rapuje w swojej pierwszej piosence zatytułowanej „Mój film”. W tworzenie singla polskiego piłkarza zaangażował się sam O.S.T.R., jeden z najsłynniejszych raperów w Polsce. Muzyk jest odpowiedzialny zarówno za beat, jak i tekst utworu opowiadający o karierze byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej i hejcie, z którym gwiazda Euro 2016 zmaga się od dłuższego czasu.

Myślisz, że zniknąłem, chyba masz astygmatyzm. Kocham murawę zieloną jak guacamole […]. Robię swoje. Mam kontrolę. Terroryzuję obronę. Jeszcze wrócę ze zdwojoną siłą jak Fernando Torres — rapuje Bartosz Kapustka.

Bartosz Kapustka to 22-letni polski piłkarz, który był odkryciem Euro 2016. W trakcie mistrzostw pomocnik pokazał się ze świetnej strony i był chwalony za swoją grę. W barwach reprezentacji Polski zagrał dotąd 14 razy. Obecnie występuje w belgijskim drugoligowym klubie Oud-Heverlee Leuven, do którego został wyposażony z angielskiego Leicester City.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK