Zamknij

Beata Kozidrak była gościem Radia ZET. Zaprezentowała nowy singiel „Letni Wiatr”

Redakcja
04.08.2017 09:51
Beata Kozidrak była gościem Radia ZET. Zaprezentowała nowy singiel „Letni Wiatr”
fot. Radio ZET

Polska artystka była gościem Mateusza Ptaszyńskiego. W piątkowy poranek opowiedziała nieco więcej o swoim najnowszym singlu „Letni Wiatr”, ostatniej płycie i tegorocznych wakacjach.

Beata Kozidrak była gościem programu Mateusza Ptaszyńskiego w Radiu ZET. W trakcie piątkowego spotkania zapowiedziała i zaprezentowała swój nowy singiel. „Letni Wiatr” to kolejny już utwór promujący najnowszy album. Wydawnictwo zatytułowane "B3" ukazało się po blisko jedenastu latach od premiery poprzedniej solowej płyty. Beata Kozidrak jest autorką wszystkich tekstów.

- Wiem, że moi fani kochają ten utwór. Ma bardzo dużo wakacyjnej energii, która jest nam potrzebna. Na płycie znajdziemy wiele energetycznych piosenek. Chciałam tego i jestem dumna z albumu. Niedługo otrzyma platynę, więc bardzo się z tego cieszę - powiedziała artystka.

Beata Kozidrak przyznała, że uwielbia eksperymentować i zaskakiwać zarówno słuchaczy, jak również siebie. Cieszy się, że krążkowi „B3” udało się poruszyć młode pokolenie.

Piosenkarka zdradziła też Radiu ZET swoje plany artystyczne na najbliższą przyszłość: - Kolejna płyta też Was zaskoczy. Myślę, że powinna ukazać się za dwa lata. Będzie to zupełnie inny gatunek muzyki. Cały czas pracuję, cały czas kreuję siebie - przyznała.

Beata
fot. Radio ZET

Artystka w rozmowie z Mateuszem Ptaszyńskim pochwaliła się także swoimi tegorocznymi wakacjami. Udało jej się odwiedzić Włochy, a już niedługo wyjeżdża do upalnej Hiszpanii. Jak sama przyznała, odpoczynek nie będzie jednak długi – we wrześniu startuje jej kolejna trasa koncertowa.

- Mam nadzieję, że usłyszę we wrześniu, jak publiczność śpiewa „Letni Wiatr”. To zawsze jest niesamowite uczucie, kiedy tłum ludzi śpiewa nową piosenkę. To wielkie podziękowanie i chyba najlepsza nagroda dla artysty - powiedziała na sam koniec Beata Kozidrak i życzyła wszystkim słuchaczom miłych wakacji.

RadioZET.pl/PK