Zamknij

Beata Kozidrak dementuje plotki o rozpadzie Bajmu. Ostre słowa gwiazdy: "To są bzdury"

20.07.2020 09:30
Beata Kozidrak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Beata Kozidrak wydała oficjalnie oświadczenie w związku z plotkami o rozpadzie Bajmu, które pojawiły się w internecie. Gwiazda nie kryje oburzenia całą sytuacją i zapowiedziała konsekwencje dla autora nieprawdziwej informacji.

Beata Kozidrak o rozpadzie Bajmu. Wydała oficjalne oświadczenie

Beata Kozidrak zdecydowała się ostro skomentować doniesienia o rozpadzie zespołu Bajm, które krążyły po internecie od kilku dni. W sieci pojawił się artykuł sugerujący zakończenie działalności jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

Wokalistka Bajmu opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym dobitnie zaprzeczyła nieprawdziwym informacjom. Nie zabrakło mocnych słów pod adresem autora plotki.

Chciałabym wam przekazać, że rozpad zespołu Bajm nie ma miejsca i to są bzdury! Konsekwentnie będę walczyć z takimi informacjami, ponieważ szkodzą one zarówno mi, jak i zespołowi (…) Drogie konsekwencje czekają twórcę tej plotki — napisała artystka.

Bajm komentuje nieprawdziwe plotki o rozpadzie zespołu

Kolejne oświadczenie w tej sprawie pojawiło się także na oficjalnym profilu Bajmu na Facebooku. Andrzej Pietras wyznał, że zespół przygotowuje się właśnie do nowego sezonu i już wkrótce wystąpi m.in. w nowym odcinku „Szansy na sukces”.

Nie! Bajm nie zawiesza działalności. Za Nami ciężki czas pandemii, powoli przygotowujemy się do nowego sezonu (…) Do zobaczenia na koncertach! — poinformowała grupa.

To nie koniec świetnych informacji dla fanów kultowego zespołu. W niedawnej rozmowie z Radiem ZET Beata Kozidrak zdradziła naszym słuchaczom, że niedługo ukaże się zupełnie nowa piosenka Bajmu.