Zamknij

Beata Kozidrak zmaga się z problemami zdrowotnymi. Co jej dolega?

Piotr Krajewski
25.07.2019 11:05
Beata Kozidrak ma problemy zdrowotne zdradziła co jej dolega
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Beata Kozidrak jest na scenie od ponad 40 lat. W jednym z najnowszych wywiadów przyznała, że szybki tryb życia i ciągła praca mają swoją cenę. Wokalistka Bajmu wyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które ostatnio trafiła do szpitala.

Beata Kozidrak ma problemy zdrowotne. Co jej dolega?

Beata Kozidrak zdradziła w najnowszym wywiadzie dla „Wprost”, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Wieloletnie życie w biegu i stresie odbiło się na zdrowiu słynnej piosenkarki. Od wielu lat cierpi na nadciśnienie.

— Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala — przyznała Kozidrak.

Gwiazda Bajmu wyznała jednak, że, nawet gdy jej problemy ze zdrowiem nasilają się, zawsze myśli o tym, aby nie zawieść swoich oddanych fanów, którzy czekają na jej koncert.

— Nagrywając płytę „B3”, pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety — powiedziała i dodała, że mimo kłopotów zdrowotnych lubi żyć w ten sposób: „Niektórzy pracują w biurze, kończą pracę i idą do domu, a ja lubię podróże, być w ruchu, być z ludźmi”.

Beata Kozidrak może pochwalić się niesamowitą karierą, która trwa już od ponad 40 lat. Nic więc dziwnego, że wielu fanów nazywa ją ikoną polskiej muzyki. Wraz z zespołem Bajm nagrała mnóstwo przebojów uwielbianych przez kolejne pokolenia polskich słuchaczy. Do ich największych hitów należą utwory „Co mi Panie dasz”, „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Ta sama chwila” czy „Biała Armia”. W związku z 40. rocznicą działalności zespół zagrał w zeszłym roku wyjątkową jubileuszową trasę.

— Nie obrażam się, gdy mówią o mnie „legenda”, w końcu mam na koncie 40 lat pracy artystycznej, mnóstwo tekstów, przebojów, tras koncertowych, kreacji. Mam fanów na całym świecie. To wielki dorobek, zdaję sobie z tego sprawę. Te określenia, „ikona” czy „legenda” traktuję jednak raczej jako sygnał, że ludzie cały czas są ciekawi, co jeszcze pokażę w życiu artystycznym — powiedziała Beata Kozidrak w rozmowie z „Wprost”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czy lubisz piosenki Bajmu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wprost.pl/PK