Zamknij

Beata Kozidrak w ostrych słowach apeluje do fanów przed wyborami: "Nie siedźcie na d**ie"

08.07.2020 12:05
Beata Kozidrak namawia fanów do udziału w wyborach prezydenckich
fot. Instagram

Beata Kozidrak postanowiła zaapelować do fanów i poprosiła ich o pójście na II turę wyborów prezydenckich, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Gwiazda nie przebierała w słowach i dosadnie zwróciła się do internautów. Odniosła się także do plotek o udziale w nowej edycji „The Voice of Poland”.

Beata Kozidrak apeluje do udziału w II turze wyborów prezydenckich

Beata Kozidrak wystosowała specjalny apel do wszystkich fanów. Gwiazda Bajmu opublikowała nagranie, gdzie wezwała internautów do udziału w II turze wyborów prezydenckich, w której już 12 lipca zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.

Wokalistka w mocnych słowach zwróciła się zwłaszcza do swoich młodszych fanów: „12 lipca idźcie na wybory. Bardzo Was o to proszę. To ważny dzień i ważna wasza decyzja. Wiem, że mam bardzo dużo młodych fanów (...) Do tych niezdecydowanych - nie siedźcie na d**ie za przeproszeniem, tylko ruszcie się, idźcie. Polska, mój kraj, na to czeka”.

Beata Kozidrak komentuje plotki o udziale w The Voice of Poland

W trakcie transmisji na żywo na Instagramie Beata Kozidrak skorzystała z okazji i zdementowała krążące w internecie plotki o udziale w „The Voice of Poland”. Piosenkarka nie wystąpi w nowej edycji.

Ostatnio dowiedziałam się, że nie występuję w "The Voice of Poland" tylko dlatego, że mam inne przekonania polityczne. To jest po prostu kłamstwo — powiedziała.

Beata Kozidrak wyznała też, że bardzo tęskni za koncertami i spotkaniami z fanami. Zdradziła również, że bardzo intensywnie pracuje nad swoją książką, a już niedługo rozpocznie nagrania do teledysku do zupełnie nowej piosenki, która została już nagrana.

Jest sporo fajnych muzycznych planów — zapowiada gwiazda Bajmu.

Posłuchaj podcastu