Zamknij

Beata Kozidrak odwiedziła Radio ZET! Bajm będzie gwiazdą sobotniego Hej Fest na Gubałówce [WIDEO]

Redakcja
23.08.2017 14:25
Beata Kozidrak odwiedziła Radio ZET! Bajm będzie gwiazdą sobotniego Hej Fest na Gubałówce [WIDEO]
fot. Radio ZET

Piosenkarka odwiedziła w środę Radio ZET, gdzie zdradziła Romualdowi Kłosowskiemu nieco więcej szczegółów na temat swojego nadchodzącego występu w Zakopanem. Beata Kozidrak oraz zespół Bajm będą gwiazdami najbliższego Hej Fest 2017. Artystka opowiedziała też o swoich planach na przyszłość czy nietypowych miejscach, w których formacja dawała koncerty. Koniecznie zobaczcie wideo!

 

W sobotni wieczór Beata Kozidrak i Bajm wystąpią na szczycie Gubałówki podczas Hej Fest 2017. Artystka ujawniła w rozmowie z Radiem ZET, że w trakcie koncertu pojawią się też utwory z jej najnowszego albumu „B3”.

Piosenkarka zdradziła, iż zdarzyło się jej grać koncerty w bardzo nietypowych miejscach takich jak więzienie czy most. Przyznała także, że zdarza jej się mieć dość swoich starszych utworów, ale na pewno nie zabraknie ich podczas występów Bajmu.

Gwiazda ma nadzieję na dużą publiczność w Zakopanem i świetną atmosferę na słynnej Gubałówce.

„Wszędzie świetnie nas przyjmują. To jest wielka nagroda dla zespołu oraz dla mnie, że w Polsce i tam, gdzie są Polacy – w Londynie, Stanach Zjednoczonych, Włoszech czy Szwecji – ludzie przyjmują nas bardzo gorąco. Czekają na te hity i śpiewają” – powiedziała artystka.

Piosenkarka wspomniała też Radiu ZET o swoich planach artystycznych na najbliższą przyszłość. Być może już niedługo na półki sklepowe trafi reedycja krążka „B3”. Beata Kozidrak zaczyna też powoli przygotowywać się do koncertów jubileuszowych zespołu Bajm, które odbędą się w 2018 roku.

Sobotni koncert Hej Fest 2017 na Gubałówce rozpocznie się o godz. 17:30. Bajm pojawi się na scenie o godz. 20:30. Cena biletu – 39 złotych. Wejściówki są dostępne tutaj.

RadioZET.pl/PK