Zamknij

Beata Kozidrak w żałobie. Nie żyje mama artystki: "Kocham Cię i bardzo tęsknię za Tobą"

02.09.2020 08:55
Beata Kozidrak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Beata Kozidrak poinformowała, że zmarła jej mama. Wokalistka zespołu Bajm przekazała smutną informację we wtorek późnym wieczorem. Opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała ukochaną mamę.

Beata Kozidrak straciła mamę. Piosenkarka opublikowała poruszającą wiadomość w mediach społecznościowych, w której poinformowała o stracie najbliższej osoby.

Wraz ze wpisem Beata Kozidrak zamieściła także zdjęcie ukochanej mamy Alicji. Artystka pożegnała ją wzruszającymi słowami.

Beata Kozidrak w żałobie. Nie żyje mama artystki

Beata Kozidrak poinformowała fanów, że jej mama Alicja zmarła we wtorek wieczorem. Kobieta od dłuższego czasu ciężko chorowała.

Moja ukochana Mama dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknię za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie — napisała gwiazda Bajmu.

Beata Kozidrak o swojej mamie i dzieciństwie

Beata Kozidrak niejednokrotnie opowiadała o swojej mamie w wywiadach. Piosenkarka często wspominała szczęśliwe dzieciństwo, które zapewnili jej kochający rodzice.

Moja mama pracowała w domu, opiekowała się mną i dwójką starszego rodzeństwa. Ja byłam najmłodsza. Nasz tata był inżynierem budowlanym i często wyjeżdżał w delegacje. Kiedy wracał, przywoził nam prezenty, a mamie bieliznę. Mój dom rodzinny wcale nie był bogaty, ale za to bardzo szczęśliwy. Rodzice szanowani się i kochali — powiedziała Kozidrak w rozmowie z Galą.

RadioZET.pl/wp.pl, Gala