Zamknij

Beata Kozidrak wykreślona z line-upu festiwalu. Komentujący decyzję podzieleni

09.09.2021 13:04
Beata Kozidrak
fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Beata Kozidrak nie zagra na festiwalu Miasto Muzyka. Organizatorzy wydarzenia poinformowali, że koncert gwiazdy się nie odbędzie. W komentarzach zawrzało.

Beata Kozidrak miała być jedną z gwiazd nowego, dwudniowego festiwalu muzycznego Miasto Muzyka by Empik. Organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu występu gwiazdy, zmianie formuły i przeniesieniu imprezy na przyszły rok. Kto zagra na warszawskim Bemowie w ramach wydarzenia?

Beata Kozidrak nie zagra na festiwalu Miasto Muzyka. Fani podzieleni

Beata Kozidrak to niepodważalna legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nazywana divą i królową polskiej piosenki wokalistka naraziła się niedawno nawet najbardziej wiernym fanom. 61-latka została zatrzymana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nie chodziło bynajmniej o kieliszek wina, a o dwa promile we krwi. Za ten wybryk artystce grożą nawet dwa lata więzienia.

Zanim jednak sąd zadecyduje o wymiarze kary, konsekwencje zachowania wokalistki możemy obserwować już dziś. Kolejne osoby związane z show-biznesem i branżą muzyczną zabierają głos na temat incydentu. Przeważają gorzkie słowa krytyki. Od współpracy z Beatą Kozidrak odcięła się Coca-Cola, teraz wokalistka została wykreślona z line-upu warszawskiego festiwalu.

Miasto Muzyka by Empik z nową datą 

Impreza Miasto Muzyka by Empik odbędzie się 12 czerwca 2022 roku na Lotnisku Warszawa-Bemowo. Gwiazdą jednego dnia imprezy miała być Beata Kozidrak, jednak organizatorzy poinformowali o zmianie planów.

Mamy dla Was przykrą informację: zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty Kozidrak, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło Wasze oczekiwania - było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące.

Wydarzenie zmieniło tym samym kształt i line-up.

Podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu JIMKA "Historia Polskiego Hip-Hopu” na 12 czerwca 2022. Tego dnia wystąpi również Kizo oraz zapowiadani wcześniej Goście: Margaret, Igo, Rosalie. oraz Kukon.

Twórcy festiwalu nie wyjaśnili, z jakich powodów Beata Kozidrak nie wystąpi podczas imprezy. Jednak możemy się domyślać, że dotyczą one ostatniego incydentu.

Fani artystki w komentarzach pod postem nie kryli zawodu. Podzielili się na tych, którzy mimo karygodnego zachowania gwiazdy, stoją za nią murem i tych, którzy poparli decyzję organizatorów.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]