Zamknij

Beata Kozidrak zaprezentowała nowy singiel. "Gambit" zapowiada płytę artystki

04.05.2021 13:26
Beata Kozidrak
fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak rozpieszcza swoich fanów. Wokalistka wydała autobiografię i tego samego dnia udostępniła najnowszy singiel. "Gambit" zapowiada czwarty solowy album artystki.

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Z okazji swoich 61. urodzin wokalistka zrobiła fanom prawdziwą niespodziankę. Artystka wydała nie tylko autobiografię, ale też opublikowała najnowszy singiel.

Beata Kozidrak kończy 61 lat i wydaje autobiografię

Autobiografia Beaty Kozidrak "Beata. Gorąca Krew" to pierwsza książka na koncie wokalistki. Wszyscy fani ciekawi życia idolki mogą zamawiać pozycję na stronie.

"Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu, aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam, że to jest właśnie ten czas" - pisze Beata Kozidrak w zapowiedzi autobiografii.

Jednak oprócz książki, wokalistka zaprezentowała także nową muzykę. W sieci już można posłuchać utworu "Gambit".

Beata Kozidrak z singlem "Gambit"

Piosenka to pierwszy singiel zapowiadający czwarty solowy album artystki.

"Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać" - cytuje wypowiedź Kozidrak z jednego z wywiadów Onet.

Utworu możecie posłuchać poniżej:

W klipie do utworu zagrał Łukasz Simlat znany z filmu "Boże Ciało", "Amok" czy seriali "Brzydula" i "Belfer".

"Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w swoje urodziny mogę dać Wam to, nad czym pracowałam przez ostatni rok i włożyłam dużo serca. Dziś do sklepów trafiła moja książka. Bardzo osobista... Ale również premierę ma mój nowy singiel GAMBIT i teledysk, który ma głęboki przekaz. Czekam na Wasze reakcje. To są dla mnie wyjątkowe urodziny!" - pisze podekscytowana premierą Kozidrak.

Zobacz też: Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Są identyczne: „Piękne królowe” [FOTO]

RadioZET.pl/Onet