Zamknij

Beata i Bajm zagra 6 letnich koncertów w całej Polsce [Gdzie? Kiedy? Bilety]

16.06.2021 10:03
Beata Kozidrak
fot. VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak i Bajm zaplanowali letnie koncerty w całej Polsce. Artyści zagrają w sześciu miastach w ramach wyjątkowej trasy. 

Beata Kozidrak i zespół Bajm zapowiedzieli serię letnich koncertów. Stęsknieni fani przebojów artystki będą mogli zobaczyć wyjątkowe występy w sześciu miastach rozsypanych po całej Polsce.

Beata i Bajm na sześciu letnich koncertach w Polsce

Zespół Bajm dołączył do line-upu festiwalu Lato w Plenerze, który zagości do wielu miast w Polsce. Największe przeboje Beaty będzie można usłyszeć już niedługo podczas sześciu wyjątkowych koncertów.

Już 10 lipca Beata i Bajm zagrają w Krakowie, 11 lipca we Wrocławiu, 17 lipca w Katowicach, 23 lipca w Gdańsku, 24 lipca w Łodzi, a po miesięcznej przerwie - 20 sierpnia w Przecławiu niedaleko Szczecina. Jak zapowiada zespół, podczas koncertów usłyszymy ich największe hity, a niektóre z nich doczekały się na tę okazję odświeżonych aranżacji.

Fani solowej kariery Beaty Kozidrak również się nie zawiodą. Wokalistka wykona przeboje takiej jak "Gambit" czy "Bliżej", które nie schodzą z list przebojów.

Beata i Bajm na festiwalu Lato w Plenerze. Bilety

Bilety na wszystkie koncerty Beaty i Bajmu są dostępne na stronie Eventim.

Wejściówki kosztują 119 złotych.

Lato w Plenerze to cykl koncertów organizowanych przez Winiary Bookings. W ramach serii na scenach kilku największych miast w Polsce zobaczymy reprezentantów różnych gatunków muzycznych. Poza Bajmem w ramach cyklu zagra między innymi Sarius, Żabson, Mery Spolsky, Myslovitz, Lady Pank, Stachursky czy Kat i Vader.

Imprezy odbędą się zgodnie z zasadami obowiązującymi podczas pandemii.