Zamknij

Bebe Rexha jest chora. Piosenkarka wyznała, że cierpi na chorobę psychiczną

Piotr Krajewski
16.04.2019 13:44
Bebe Rexha jest chora piosenkarka wyznała że cierpi na chorobę psychiczną
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Bebe Rexha to amerykańska piosenkarka, która obecnie robi furorę przebojem „Say My Name” z Davidem Guettą i J Balvinem. Artystka opublikowała ostatnio bardzo osobiste wpisy na Twitterze, w których zdradziła, że zmaga się z chorobą psychiczną. 29-latka opowiedziała o trudnej walce z zaburzeniem.

Bebe Rexha jest chora. Cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową

Bebe Rexha zdecydowała się opublikować bardzo osobiste wpisy na swoim Twitterze. Znana z hitów „Meant to Be” i „Say My Name” artysta wyznała w mediach społecznościowych, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która objawia się m.in. zmiennymi stanami nastroju.

Przez długi czas nie rozumiałam, dlaczego czułam się tak źle. Dlaczego czułam takie przygnębienie, że nie chciałam wychodzić z domu lub przebywać w otoczeniu ludzi. Nie wiedziałam, czemu nie mogłam spać, nie mogłam przestać pracować lub tworzyć muzyki. Teraz już wiem dlaczego. Jestem osobą bipolarną i już się tego nie wstydzę. To wszystko. Nie chcę, żebyście mi współczuli. Chcę tylko, abyście mnie zaakceptowali. Kocham Was — czytamy w przejmującym wpisie piosenkarki.

Artystka przyznała także, że zdiagnozowanie choroby pozytywnie wpłynęło na jej twórczość. Wyznała, iż kolejny album będzie bez wątpienia jej ulubionym, ponieważ nic już jej nie ogranicza i nie powstrzymuje.

Bebe Rexha to nie pierwsza gwiazda, która otwarcie mówi o walce z chorobą afektywną dwubiegunową. Kilka lat temu Demi Lovato potwierdziła, że zmaga się z dwubiegunowością. Niedawno również Kim Kardashian poinformowała, iż jej mąż Kanye West ma zdiagnozowaną ChAD.

Bebe Rexha w przeboju „Say My Name”

Bebe Rexha wydała dotąd jeden studyjny album zatytułowany „Expectations”, który ukazał się w 2018 roku. Pochodzą z niego przeboje „I’m a Mess” i „Meant To Be”.

Amerykańska piosenkarka zasłynęła także z hitów „Me, Myself & I” z G-Eazy, „In the Name of Love” z Martinem Garrixem i najnowszym „Say My Name” z Davidem Guettą i J Balvinem, na który możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK