Zamknij

Bedoes miał stłuczkę samochodową. Pokazał zdjęcie auta: "Wpadliśmy w poślizg"

02.08.2021 14:20
Bedoes
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Bedoes miał stłuczkę samochodową. Szczęśliwie nic się nie stało, a popularny polski raper opublikował zdjęcie tuż po zdarzeniu i ujawnił, co się stało na drodze. 

Bedoes to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, którego płyty biją rekordy popularności, a teledyski osiągają wielomilionowe odsłony w internecie.

Jak informuje CGM.pl, w miniony weekend artysta bawił się na ślubie innego polskiego rapera Solara, a następnie udał się na plan nowego serialu. Po nagraniu Bedoes miał wypadek samochodowy.

Zobacz także: Marcelina Leszczak i Michał Koterski przeżyli dramat. Ich syn miał wypadek, trafił do szpitala

Bedoes miał wypadek samochodowy. Pokazał zdjęcie samochodu

Bedoes poinformował w poniedziałek, że w miniony weekend miał wypadek samochodowy. Do stłuczki doszło, kiedy raper wracał z planu nowego serialu, którego szczegóły nie są na ten moment znane.

23-latek opublikował zdjęcie samochodu. Na fotografii widać, że w wyniku zdarzenia wystrzeliły w aucie poduszki powietrzne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 Wpadliśmy w poślizg, wracając o piątej rano z planu serialu, w którym zagraliśmy. Lepiej, żeby to trafiło na Netflixa, bo nie rozbijam fur na darmo – napisał Bedoes i dodał kilka słów, aby uspokoić fanów: "Tak całkiem serio, to Bóg jest wielki i dzięki niemu nic poważnego się nam nie stało, czuwa nad nami i na pewno wyjdziemy z tej sytuacji korzystnie".

Kim jest Bedoes?

Bedoes, a właściwie Borys Przybylski, to popularny raper z Bydgoszczy. Na swoim koncie ma już cztery albumy studyjne, które rozeszły się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.

Raper współpracował z największymi gwiazdami hip-hopu w Polsce, m.in. Taco Hemingwayem, Quebonafide, donGURALesko czy Białasem. Pojawił się także w przeboju "Górą Ty" Gromeego i Golec uOrkiestra.

W 2019 roku otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii "Przebój roku" za utwór "05:05".

Zobacz także

RadioZET.pl/cgm.com