Zamknij

Bedoes sparodiował występ Sobla. Wyśmiał rapera za sytuację w Ostródzie

21.09.2021 11:58
Bedoes
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Bedoes sparodiował występ Sobla, który odbył się niedawno w Ostródzie. Artysta zagrał koncert w Katowicach, gdzie odniósł się do szeroko komentowanej sytuacji.

Sobel to młody raper ze Świdnicy, który zyskał popularność dzięki singlowi "Impreza", który uzyskał status diamentowej płyty. Od tamtej pory Szymon Sobel przyciąga na swoje koncerty setki wielbicieli, głównie młodego pokolenia.

Bedoes sparodiował występ Sobla w Ostródzie

Raper szybko zaskarbił sobie sympatię słuchaczy, jednak równie prędko potrafi wywołać swoim zachowaniem kontrowersje. Ostatnio artystę zalała fala krytyki po tym jak zwyzywał swojego słuchacza, który wtargnął na scenę podczas występu rapera. Sobel przeprosił za swoje zachowanie, jednak na kolejną aferę z jego udziałem nie trzeba było długo czekać.

Podczas ostatniego koncertu w Ostrowie raper przyznał, że jest w słabej formie. Po jego występie w sieci pojawiło się wiele wpisów i nagrań, na których widać, jak artysta odmawia śpiewania swoich piosenek, a publiczność wykonuje kawałki za niego.

Bedoes zakpił z Sobla na koncercie w Katowicach

Raper tłumaczył swoje zachowanie słowami:

To było 100% mnie dzisiaj. Jest mi przykro. Mówię to publicznie, bo nie jest mi wstyd za to. Mam wyje*ane w te tiktoki, zaraz będzie, że „Sobel odpier*ala na koncertach”, bo ku**a nie mam siły. Ludzie, to co dzieje się u mnie, dzieje się u mnie i nikt tego nie widzi. Chciałem przeprosić moich prawdziwych fanów. Ja naprawdę jestem dla was.

Głos w sprawie zabrał także menadżer artysty, który przyznał, że Sobel nie był w Ostródzie w najlepszej formie, jednak zagrał 40 minut koncertu, a po występie spędził czas z fanami.

Do szeroko komentowanej sytuacji nawiązał inny raper - Bedoes, który zagrał koncert w Katowicach. Artysta zakpił ze swojego kolegi. Jak donosi portal cgm.pl, Bedoes zaintonował utwór "Bandyta" - hit Sobla, po czym przerwał i zaczął tańczyć. Kawałek musiała dokończyć publiczność.

W sieci pojawiły się nagrania z występu i komentarze, że Bedoes "śpiewa bardziej piosenki Sobla niż Sobel".

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]