Zamknij

Benjamin Keough nie żyje. Wnuk Elvisa Presleya miał zaledwie 27 lat

13.07.2020 09:15
Benjamin Keough Lisa Marie Presley
fot. Rex Features/East News

Benjamin Keough nie żyje. Jak informują amerykańskie media, wnuk Elvisa Presleya najprawdopodobniej odebrał sobie życie. Syn Lisy Marie Presley miał zaledwie 27 lat.

Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya nie żyje. Miał 27 lata

Benjamin Keough, wnuk Elvisa Presleya nie żyje. Informację o śmierci syna Lisy Marie Presleya potwierdził w niedzielę jej menadżer, który wydał oficjalne oświadczenie.

Jego matka jest całkowicie załamana i zdruzgotana, ale stara się być blisko trójki swoich pozostałych dzieci. Ona uwielbiała Benjamina, to była miłość jej życia — czytamy w komunikacie.

Przedstawiciel Lisy Marie Presley, córki Elvisa Presleya, nie ujawnił przyczyny śmierci Benjamina Keougha. Amerykańskie media informują jednak, że wnuk króla rock'n'rolla popełnił samobójstwo. 27-latek zmarł najprawdopodobniej w wyniku rany postrzałowej.

Benjamin Keough był bratem znanej aktorki Riley Keough. Wnuk Elvisa Presleya również próbował swoich sił w aktorstwie. W 2009 roku miał podpisać podobno także kontrakt płytowy z popularną wytwórnią, ale nigdy nie udało mu się wydać płyty.

RadioZET.pl/cnn.com, tmz.com