Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Bambola” to nowe „Despacito”? Taneczny utwór robi furorę w internecie!

25.04.2018 14:27

„Despacito” było bez wątpienia jednym z największych wakacyjnych przebojów ostatnich lat. Do tegorocznych wakacji coraz bliżej, więc pora poszukać następcy utworu Luisa Fonsiego. Wielu twierdzi, że piosenka „Bambola” Betty Lemme ma spore szanse powtórzyć sukces latynoskiego hitu. Będzie przebój?

BETTA LEMME fot. Youtube (BETTA LEMME)

Betta Lemme — Bambola. Hit lata 2018?

Zagłosuj

Czy "Bambola" będzie hitem lata 2018?

Poznajcie Bettę Lemme — 24-letnią piosenkarkę z Kanady, w której płynie włoska krew. Utwór „Bambola” to solowy debiut urodzonej w Montrealu artystki.

Singiel mocno nawiązuje swoim brzemieniem do europejskiej muzyki tanecznej. W „Bambola” możemy usłyszeć Lemme śpiewającą aż w trzech językach: francuskim, włoskim oraz angielskim. Spokojne zwrotki łączą się z niezwykle mocnym refrenem, który niemal natychmiast zwraca uwagę i wpada w ucho.

Zainteresowanie piosenką jest ogromne. Oficjalny teledysk obejrzano już ponad 20 milionów razy, a utwór trafił na listy przebojów m.in. we Francji, Włoszech czy Izraelu. Nic więc dziwnego, że pojawiają się komentarze na temat przyszłego sukcesu „Bambola” w trakcie lata 2018. Czy Betta Lemme i jej debiutancki singiel mają szansę powtórzyć sukces latynoskiego „Despacito”? Czas pokaże.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Wygraj ekskluzywne, OSTATNIE bilety na koncert Metalliki w Krakowie [SZCZEGÓŁY]

RadioZET.pl/earmilk.comPK

Oceń