Zamknij

Beyoncé i Ed Sheeran po raz pierwszy śpiewają na żywo „Perfect”. Piękny występ w RPA! [WIDEO]

Redakcja
04.12.2018 12:17
Beyonce Ed Sheeran
fot. Twitter

Beyoncé i Ed Sheeran po raz pierwszy zaśpiewali razem na żywo przebój „Perfect”. Amerykańska artystka pojawiła się w jednej z oficjalnych wersji singla. Para wykonała hit w trakcie charytatywnego koncertu, który odbył się 2 grudnia w RPA.

Beyoncé i Ed Sheeran śpiewają na żywo „Perfect”

Beyoncé Ed Sheeran po raz pierwszy wykonali razem na żywo przebój „Perfect”. Wspólny występ był częścią „Global Citizen Festival: Mandela 100” — wielkiego charytatywnego koncertu, który miał miejsce 2 grudnia w Johannesburgu w RPA.

Zobacz także

Artyści zaprezentowali „Perfect Duet”, oficjalny remiks hitu z repertuaru Brytyjczyka. Występ zachwycił blisko 100-tysięczną publiczność, która śpiewała każde słowo utworu razem z Beyoncé i Edem Sheeranem.

„Perfect” to jeden z największych przebojów w karierze Eda Sheerana. Piosenka promowała multiplatynowy album „Divide” z marca 2017 roku. Płyta pobiła wszelkie rekordy popularności, zdobyła nagrodę Grammy, pokryła się w Polsce diamentem, a promujące ją single „Shape of You” i wspomniane „Perfect” podbiły listy przebojów na całym świecie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK