Zamknij

Beyoncé wydała nową płytę. „Homecoming: The Live Album” już w internecie

Piotr Krajewski
17.04.2019 11:20
Beyoncé Homecoming The Live Album nowa płyta trafiła do internetu 2019
fot. mat. prasowe / Instagram

Beyoncé zrobiła niespodziankę fanom i wydała nową płytę „Homecoming: The Live Album”. To album koncertowy, który pojawił się w internecie wraz z premierą filmu dokumentalnego o przygotowaniach piosenkarki do słynnego występu na festiwalu Coachella 2018. Na nowej płycie Beyoncé znalazło się aż 40 piosenek.

Beyoncé: film dokumentalny i nowa płyta „Homecoming: The Live Album”

Beyoncé zaprezentowała nowy album „Homecoming: The Live Album”, który jest płytą koncertową zarejestrowaną podczas Coachella 2018. To właśnie w trakcie tego kultowego już festiwalu piosenkarka dała niezapomniany, dwugodzinny koncert.

Rok po słynnym występie Amerykanka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Wydała nie tylko album koncertowy, ale także film dokumentalny „Homecoming”. Dokument można oglądać na Netflixie od 17 kwietnia.

„Homecoming” przedstawia kulisy słynnego występu Beyoncé w na festiwalu Coachella w 2018 roku. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom, jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji — czytamy w zapowiedzi produkcji.

Na nowej płycie Beyoncé zatytułowanej „Homecoming: The Live Album” możemy posłuchać aż 40 piosenek w wersjach koncertowych, w tym największe przeboje artystki (m.in. „Crazy In Love”, „Single Ladies (Put a Ring on It)”, „Baby Boy”) oraz utwory nagrane w czasach girlsbandu Destiny’s Child (m.in. „Say My Name”).

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki Beyonce?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK