Zamknij

Beyoncé i JAY-Z rozdają bilety na swoje koncerty!

Redakcja
07.06.2018 12:25
Beyoncé JAY-Z On The Run II Tour
fot. Zed Jameson / SplashNews.com/EAST NEWS

Beyoncé i JAY-Z właśnie rozpoczęli swoją wspólną trasę koncertową „On the Run II Tour”. Zdecydowali się przygotować pewną niespodziankę. Słynna muzyczna para rozdaje darmowe bilety na swoje koncerty dla fanów, którzy angażują się w działalność charytatywną.

Beyoncé i JAY-Z: darmowe bilety na koncerty

Beyoncé i JAY-Z nawiązali współpracę z popularnymi inicjatywami The Prince's Trust oraz Global Citizen, które działają na rzecz polepszenia sytuacji osób młodych.

W ramach ich wspólnej kampanii „BeyGOOD/DoGood” fani Beyoncé i JAY-Z mają szansę wygrać bilety na ich koncerty w Europie. Wystarczy, że wyrażą chęć działalności charytatywnej i zgłoszą się dobrowolnie do wspomnianych wyżej organizacji. Szczegóły kampanii można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Beyoncé.

Nowa akcja Beyoncé oraz JAY-Z wystartowała 6 czerwca na Wyspach Brytyjskich. W Europie będzie kontynuowana od 19 czerwca, kiedy odbędzie się koncert w Amsterdamie.

Przypomnijmy, że artyści przyjadą z trasą koncertową „On the Run II Tour” również do Polski. Beyoncé i Jay-Z wystąpią 30 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK