Zamknij

Dramatyczny poród Beyoncé. Szokujące szczegóły narodzin Rumi i Sir!

Redakcja
07.08.2018 17:04
Beyoncé
fot. Instagram/East News

W czerwcu 2017 roku Beyoncé urodziła bliźnięta — Rumi i Sir. Artystka jest gwiazdą wrześniowego wydania amerykańskiego „Vogue”. W obszernym wywiadzie opowiedziała o dramatycznych szczegółach porodu. Okazuje się, że życie Beyoncé i dzieci było zagrożone.

Dramatyczny poród Beyoncé. Szokujący wywiad dla Vogue

Beyoncé to gwiazda wrześniowego wydania amerykańskiego „Vogue”. Piosenkarka nie tylko udzieliła obszernego wywiadu, ale także była odpowiedzialna za projekt okładki. Zezwoliła na to sama Anna Wintour, legendarna redaktor naczelna magazynu.

W rozmowie z „Vogue” Beyoncé po raz pierwszym opowiedziała szczegółowo o narodzinach swoich bliźniaków w czerwcu 2017 roku. Okazuje się, że przebieg porodu był dramatyczny. Życie piosenkarki było zagrożone.

W dniu porodu ważyłam niemal 100 kilogramów. Byłam opuchnięta z powodu stanu przedrzucawkowego (toksemii) i leżałam w łóżku przez ponad miesiąc. Moje i dzieci zdrowie było zagrożone, więc podjęto decyzję o cesarskim cięciu. Spędziliśmy wiele tygodni na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka — powiedziała Beyoncé i dodała: — To była poważna operacja. Niektóre z Twoich organów są chwilowo przesuwane, ale zdarza się też, że trzeba je tymczasowo usunąć podczas porodu. Nie wiem, czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Potrzebowałam czasu na powrót do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Beyoncé pokazała bliźniaki. Nowe zdjęcie Rumi i Sir podbija internet

Beyoncé przyznała także, że po narodzinach Rumi i Sir zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Porzuciła kawę i napoje owocowe, zrezygnowała również całkowicie z alkoholu. Mimo że poród był dramatyczny, artystce udało się szybko wrócić do zdrowia. Już kilka miesięcy później zaczęła przygotowywać się do koncertu na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Występ Beyoncé zrobił furorę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/x17online.com/PK