Zamknij

Polska figura woskowa Beyonce memem. Zagraniczni internauci śmieją się: "Kto to?" [FOTO]

16.08.2021 13:13
Beyonce
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Polska figura woskowa Beyonce stała się hitem sieci, ale niestety nie z pozytywnych powodów. Zagraniczni internauci śmieją się z podobizny piosenkarki w jednym z polskich muzeów. Zdjęcie figury woskowej Beyonce z Polski stało się już światowym memem i robi furorę na Twitterze.

Beyonce doczekała się figury woskowej w Polsce. W jednym z polskich muzeów odwiedzający mogą podziwiać podobiznę amerykańskiej gwiazdy.

Niestety, nie wszystkim jednak przypadła ona do gustu. Zdjęcie figury woskowej Beyonce z Polski dotarło nawet do zagranicznych internautów, którzy zaczęli masowo przerabiać je na memy.

Zagraniczni internauci śmieją się z figury woskowej Beyonce w Polsce

Polska figura woskowa Beyonce robi furorę na Twitterze, gdzie użytkownicy z całego świata zabawnie reagują na zdjęcie podobizny, która ich zdaniem jest kompletnie nieudana.

Zdaniem niektórych figura bardziej przypomina Jennifer Lopez czy Mel B ze Spice Girls.

"Beyonce? To ja po dwóch lampkach szampana", "Wygląda, jakby walczyła o swoje życie", "Przepraszam, kto to?" - piszą zagraniczni internauci.

Okazuje się, że Beyonce nie ma szczęścia do figur woskowych. Kilka lat temu fani śmiali się z jej podobizny w jednym z mniejszych zagranicznych muzeów.

Nowa figura woskowa Ariany Grande. Internauci zszokowani

Ariana Grande, w przeciwieństwie do Beyonce, doczekała się niesamowitej figury woskowej. W słynnym muzeum Madame Tussauds w Hollywood pojawiła się nowa podobizna amerykańskiej piosenkarki. Internauci są zszokowani. Zdaniem niektórych wygląda niemal identycznie jak wokalistka. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcie niesamowitej figury woskowej Ariany Grande.