Zamknij

Beyoncé i Jay-Z w Polsce. Jakie mają zachcianki i wymagania przed koncertem?

Redakcja
29.06.2018 13:09
Beyoncé Jay-Z
fot. PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Koncerty wielkich gwiazd wiążą się z ogromnymi oczekiwaniami, którym muszą sprostać organizatorzy. Już w sobotę, 30 czerwca, Beyoncé i Jay-Z wystąpią w Warszawie. O ich przedkoncertowych zachciankach krąży w internecie wiele informacji. Czego może zażądać najsłynniejsza para w branży muzycznej? Oto wymagania Beyoncé i Jay-Z.

Beyoncé i Jay-Z w Polsce: zachcianki i wymagania przed koncertem

Beyoncé i Jay-Z to bez dwóch zdań jedni z najpopularniejszych artystów na świecie. Ich trasy koncertowe zawsze przygotowywane są z ogromnym rozmachem. Gwiazdorska para wystąpi już 30 czerwca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Zobacz także

Muzyczne małżeństwo przyzwyczaiło już do swoich nieprzeciętnych wymagań, które muszą spełnić organizatorzy koncertów. O zachciankach Beyoncé krąży już wiele legend. Ile w tym wszystkim prawdy? Tego pewnie nie dowiemy się nigdy.

Podobno Beyoncé żąda m.in. ekologicznego jedzenia, świeżo pomalowanej na biały kolor garderoby, białych zasłon i skórzanych sof. Temperatura pomieszczenia nie może być niższa niż 25 stopni °C. W toalecie wszystkie deski klozetowe muszą być wymienione, a jedyny dopuszczalny kolor papieru toaletowego to czerwony. Mówi się, że Jay-Z także ma niemałe wymagania. Zapas masła orzechowego, dżem winogronowy i konkretna marka wina — takie rzeczy muszą się podobno znaleźć w garderobie rapera.

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/eonline.com,dailystar.co.uk/PK