Zamknij

Miliony dla Beyoncé i Jaya-Z. Zarobili astronomiczną sumę za wspólne koncerty

Redakcja
25.10.2018 15:51
Beyonce Jay-Z
fot. mat. prasowe / Raven B. Varona/Parkwood/PictureGroup

Przez cztery miesiące Beyoncé i Jay-Z koncertowali razem w ramach trasy „On the Run II Tour”. Słynna para odwiedziła wtedy także Warszawę. Okazuje się, że kilkadziesiąt wspólnych koncertów przyniosło im fortunę. Sprzedali ponad 2 miliony biletów i zarobili ponad 250 milionów dolarów.

Nie od dziś wiadomo, że Beyoncé i Jay-Z to jedna z najpotężniejszych par w świecie muzyki. Ich wspólne projekty zawsze cieszą się wielką popularnością i przynoszą ogromne zyski. Podobnie było w przypadku trasy koncertowej „On the Run II Tour”, która rozpoczęła się w czerwcu i zakończyła na początku października.

Artyści wystąpili na 2 kontynentach i dali łącznie 48 koncertów na największych stadionach na świecie. Na trasie nie mogło zabraknąć także Polski. Beyoncé i Jay-Z pojawili się 30 czerwca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, gdzie wystąpili przed ponad 50-tysięczną publicznością.

Zobacz także

Trasa „On the Run II Tour” została oficjalnie podsumowana. Gwiazdorska para przyciągnęła na swoje koncerty ponad 2 miliony widzów, dzięki czemu zarobiła prawie 254 miliony dolarów. To około 960 milionów złotych.

Beyoncé najbardziej wpływową kobietą w branży muzycznej

Beyoncé została wybrana najbardziej wpływową kobietą w branży muzycznej. Taką decyzją podjął panel ekspertów w programie „Woman’s Hour” w BBC Radio 4. W zestawieniu znalazły się także m.in. Taylor Swift i Adele.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/forbes.com/PK