Zamknij

Beyoncé jako Toni Braxton. Gwiazda pokazała kostium na Halloween 2018! [ZDJĘCIA]

Redakcja
31.10.2018 12:46
Beyonce
fot. shutterstock.com

Halloween to idealna okazja dla wszystkich gwiazd, aby przebrać się za ukochanych idoli. Po raz kolejny swoją stylizacją postanowiła zaskoczyć Beyoncé. W tym roku amerykańska piosenkarka wystylizowała się na Toni Braxton, legendę muzyki r&b i twórczynie przeboju „Un-Break My Heart”.

Beyoncé jako Toni Braxton na Halloween 2018

Beyoncé pochwaliła się kostiumem na Halloween 2018. W tym roku gwiazda przebrała się za jedną ze swoich idolek, czyli piosenkarkę Toni Braxton. Knowles zaprezentowała stylizację, którą Braxton wykorzystała podczas sesji zdjęciowej do swojej debiutanckiej płyty z 1993 roku.

Zobacz także

Ponadto Beyoncé zdecydowała się dodać dłuższy komentarz, w którym nie zabrakło wielu ciepłych słów pod adresem 51-letniej Toni Braxton.

Przesyłam dużo miłości i uwielbienia dla jednej z naszych utalentowanych legend. Dziękuję Ci za niezliczoną ilość świetnych piosenek. Twoja barwa głosu, twoja uroda, twoja skala i twój talent wprost od Boga są skarbami. Kocham Cię na zawsze — napisała Beyoncé o Braxton i dodała: — Udanego Halloween dla wszystkich moich królów i królowych.

Toni Braxton to jedna z najsłynniejszych amerykańskich piosenkarek r&b. Została nagrodzona siedmioma prestiżowymi nagrodami Grammy i wydała osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 40 milionach egzemplarzy na całym świecie. Do jej największych przebojów należą utwory „You're Makin' Me High”, „He Wasn't Man Enough” i najpopularniejszy „Un-Break My Heart”, który był wielkim hitem również w Europie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/time.com/PK