Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Coachella: Beyonce upadła na koncercie. Wszystko nagrała kamera! [WIDEO]

23.04.2018 14:49

Beyonce dała drugi koncert na tegorocznym festiwalu Coachella. Występ amerykańskiej gwiazdy był niemal identyczny z zeszłotygodniowym. Z małym wyjątkiem. Piosenkarka zaliczyła małą wpadkę razem ze swoją siostrą Solange — w pewnym momencie artystki straciły równowagę i się przewróciły. Nagranie niemal natychmiast trafiło do internetu.

Beyonce Coachella fot. Aced1500 / Splash News/EAST NEWS

Wpadka Beyonce na Coachella 2018: upadek z Solange [WIDEO]

Każdemu może zdarzyć się wpadka. Przekonała się o tym Beyonce podczas niedzielnego koncertu na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. W pewnym momencie na scenie pojawiła się jej młodsza siostra Solange, która także jest piosenkarką.

W trakcie występu do piosenki „Get Me Bodied” Beyonce próbowała podnieść siostrę, co skończyło się nieszczęśliwym upadkiem obu gwiazd. Artystki zareagowały jednak na wpadkę z uśmiechem na ustach. Poniżej można zobaczyć nagranie.

Beyonce na festiwalu Coachella 2018

Przypomnijmy, że Beyonce to tegoroczna headlinerka Coachelli. Swój pierwszy występ na imprezie dała 15 kwietnia. Niemal dwugodzinny koncert zrobił furorę wśród publiczności i internautów, którzy nazwali go jednym z najlepszych w całej historii festiwalu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi