Zamknij

Beyonce pokazała bliźniaki. Jak teraz wyglądają Rumi i Sir? [WIDEO]

Piotr Krajewski
18.09.2019 14:36
Beyonce pokazała bliźniaki Rumi i Sir jak teraz wyglądają wideo
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Beyonce dba o prywatność swoich dzieci i rzadko pokazuje je w internecie. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się 2-letnimi bliźniakami w dokumencie, który opowiada o tworzeniu jej najnowszej płyty. Dzieci zachwyciły internautów.

Beyonce pokazała bliźniaki Rumi i Sir

Beyonce pokazała bliźniaki w swoim najnowszym filmie dokumentalnym „Beyonce Presents: Making the Gift”, który opowiada o kulisach powstawania muzyki do „Króla Lwa” i płyty „The Lion King: The Gift”.

To pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy 38-letnia wokalistka zdecydowała się pochwalić 2-letnimi pociechami. Gwiazda słynie z tego, że bardzo chroni prywatność swoich dzieci, w tym starszej córki — 7-letniej Blue Ivy.

>> Beyonce w nowym teledysku do „Spirit” z „Króla Lwa”. W klipie występuje jej córka [WIDEO]

W dokumencie, który wyemitowała amerykańska stacja ABC, nie brakuje wielu bardzo prywatnych nagrań z jej najbliższymi. Internauci zachwycają się jednak przede wszystkim 2-letnimi bliźniakami Rumi i Sir. Trzeba przyznać, że młodsze dzieci Beyonce i Jaya-Z rosną w błyskawicznym tempie. Do którego z rodziców bliźniaki są bardziej podobne? Oceńcie sami.

RadioZET.pl/vogue.com/PK