Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Beyonce uczciła rocznicę ślubu nowym teledyskiem do "Die With You"

05.04.2017 09:48

Beyonce opublikowała nowy teledysk do swojej dobrze znanej piosenki pod tytułem "Die With You". Okazją do tego stała się dziewiąta rocznica ślubu z Jayem Z. Nowy klip jest prezentem od wokalistki dla jej męża.

Beyonce Die With You fot. Twitter

4 kwietnia 2008 roku Beyonce i Jay Z zostali małżeństwem. Od tego dnia minęło właśnie 9 lat i tę rocznicę artystka postanowiła uczcić nowym teledyskiem, zadedykowanym Jayowi. Wybrała utwór "Die With You", który opublikowała dwa lata temu - dokładnie z tej samej okazji, czyli przypadającej wtedy 7. rocznicy ślubu. Teraz postanowiła stworzyć nową studyjną wersję tego utworu i wzbogacić ją teledyskiem. Widać na nim m.in. Beyonce grającą na pianinie, pojawiają się ujęcia z wakacji Beyonce i Jaya oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały, ukazujące ich związek w bardzo wczesnej fazie. Z pewnością to gratka dla wszystkich fanów wokalistki, a dla jej męża ogromna niespodzianka. Ciekawe, czy się spodziewał.

1

Fragmenty nowego teledysku Beyonce do "Die With you" zobaczyć można na Facebooku artystki, a klip w całości dostępny jest w serwisie Tidal.

RadioZET.pl/SA

Oceń