Beyonce uczciła rocznicę ślubu nowym teledyskiem do "Die With You"

05.04.2017 09:48

Beyonce opublikowała nowy teledysk do swojej dobrze znanej piosenki pod tytułem "Die With You". Okazją do tego stała się dziewiąta rocznica ślubu z Jayem Z. Nowy klip jest prezentem od wokalistki dla jej męża.

Beyonce Die With You fot. Twitter

4 kwietnia 2008 roku Beyonce i Jay Z zostali małżeństwem. Od tego dnia minęło właśnie 9 lat i tę rocznicę artystka postanowiła uczcić nowym teledyskiem, zadedykowanym Jayowi. Wybrała utwór "Die With You", który opublikowała dwa lata temu - dokładnie z tej samej okazji, czyli przypadającej wtedy 7. rocznicy ślubu. Teraz postanowiła stworzyć nową studyjną wersję tego utworu i wzbogacić ją teledyskiem. Widać na nim m.in. Beyonce grającą na pianinie, pojawiają się ujęcia z wakacji Beyonce i Jaya oraz nigdy wcześniej nie publikowane materiały, ukazujące ich związek w bardzo wczesnej fazie. Z pewnością to gratka dla wszystkich fanów wokalistki, a dla jej męża ogromna niespodzianka. Ciekawe, czy się spodziewał.

1

Fragmenty nowego teledysku Beyonce do "Die With you" zobaczyć można na Facebooku artystki, a klip w całości dostępny jest w serwisie Tidal.

RadioZET.pl/SA

Oceń