Zamknij

Wpadka na koncercie Beyoncé w Warszawie. Reakcja gwiazdy bezcenna! [WIDEO]

Redakcja
02.07.2018 10:23
Beyoncé
fot. James Gourley/PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Koncert Beyoncé i Jay-Z w Warszawie był jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń tegorocznego lata. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi bawiło się w rytm ich przebojów na stadionie PGE Narodowy. Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Tuż po koncercie Beyoncé zaliczyła wpadkę. Przez awarię nie mogła zejść ze sceny, a wszystko nagrała kamera jednego z fanów.

Wpadka Beyoncé na koncercie w Warszawie

Beyoncé i Jay-Z wystąpili w Warszawie w sobotę, 30 czerwca. Ich koncert w ramach „On The Run II Tour” na stadionie PGE Narodowy przyciągnął ogromne tłumy.

ZOBACZ TEŻ: RELACJA Radia ZET z koncertu Beyoncé i Jay-Z w Warszawie

Koncerty bywają nieprzewidywalne. Przekonała się o tym sama Beyoncé, która tuż po koncercie w Polsce zaliczyła małą wpadkę. Po ostatniej piosence doszło do awarii wysuwanej sceny. Artystka utknęła i nie mogła normalnie zejść. Pomoc przyszła natychmiast. Ekipa koncertowa rozstawiła długą drabinę, po której Beyoncé mogła bezpiecznie opuścić scenę.

Cała sytuacja została nagraną kamerą. Reakcja Beyoncé na niespodziewaną wpadkę w Warszawie może rozbawić niejedną osobę. W oczekiwaniu na drabinę piosenkarka, wspierana przez okrzyki wielotysięcznej publiczności, zatańczyła i przesłała warszawskim fanom całusy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK