Zamknij

Beyonce na festiwalu Coachella 2018. Jeden z najlepszych występów w historii?

Redakcja
16.04.2018 10:25
Beyonce Coachella
fot. AFP/EAST NEWS

Tego występu fani Beyonce długo nie zapomną. Amerykańska artystka wystąpiła na słynnym kalifornijskim festiwalu Coachella. Widzowie mieli okazję zobaczyć gwiazdę w towarzystwie tancerzy i usłyszeć wielkie przeboje w aranżacji orkiestry. Nie zabrakło też wielkich niespodzianek — na scenie pojawiły się członkinie grupy Destiny’s Child i Jay-Z.

Beyonce na festiwalu Coachella 2018

Beyonce udowodniła po raz kolejny, że jest jedną z najlepszych performerek w historii popkultury. 36-letnia artystka dała niezapomniany, niemal dwugodzinny koncert podczas słynnego Coachella Valley Music and Arts Festival odbywającego się w kalifornijskim mieście Indio.

Zobacz także

W trakcie wieczornego występu Beyonce towarzyszyło niemal 200 tancerzy i wielka orkiestra, która zagrała największe hity Amerykanki w nowych aranżacjach.

Festiwalowa publiczność usłyszała mnóstwo przebojów, m.in. „Crazy in Love”, „Drunk in Love”, „Baby Boy”, „Single Ladies (Put a Ring on It)” czy „Run the World (Girls)”.

Artystka nie byłaby sobą, gdyby nie przygotowała kilku niespodzianek i nie zaprosiła na scenę innych wielkich nazwisk. Razem z nią wystąpili Jay-Z, siostra Solange oraz członkinie grupy Destiny’s Child, w której kilka lat śpiewała Beyonce.

Występ Beyonce na Coachelli szeroko komentują media na całym świecie. Nie brakuje nagłówków nazywających sobotni koncert jednym z najlepszych w historii całego festiwalu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK