Zamknij

Beyonce zapowiada nową muzykę. Zbadała "tysiące dźwięków" i spędziła w studiu 1,5 roku

11.08.2021 16:29
Beyonce
fot. Rex Features/East News

Beyonce poinformowała w jednym z ostatnich wywiadów, że jej nowa muzyka wkrótce ujrzy światło dzienne. Piosenkarka od 1,5 roku pracuje nad płytą w studiu.

Beyonce zapowiedziała, że już wkrótce możemy spodziewać się jej nowej płyty. Ostatni album studyjny wokalistki ukazał się 5 lat temu. "Lemonade" sprzedał się w liczbie 2,5 milionów kopii.

Beyonce zapowiada nową muzykę. Spędziła w studiu 1,5 roku

Artystka w wywiadzie dla "Harper's Bazaar" wyznała, że jej nowy materiał będzie idealną odskocznią od trudnego czasu pandemii, który dał nam wszystkim w kość.

Przy tej całej izolacji i niesprawiedliwości, jakie spotkały nas przez ostatni rok, wszyscy zasługujemy na ucieczkę do krainy miłości i uśmiechu.

Piosenkarka pracuje nad nowym krążkiem już od dłuższego czasu. Brak możliwości koncertowania sprawił, że spędziła wiele godzin w studiu, a album wkrótce ujrzy światło dzienne.

Czuję narastające odrodzenie świata, chcę być tego częścią w każdy możliwy sposób. Od półtora roku pracuję w studiu.

Beyonce powraca po 5 latach z nowym albumem studyjnym

Beyonce wyjaśniła, że proces trwa tak długo nie bez przyczyny. Artystka dba o każdy szczegół i jest prawdziwą perfekcjonistką. Podkreśliła, że można przesłuchać tysiące dźwięków w poszukiwaniu tego jednego uderzenia werbla. Dodaje, że czasem taki proces może zająć nawet rok.

Piosenkarka podkreśla jednak, że nagrywanie muzyki to nadal jej największa pasja.

Wciąż nie ma nic lepszego niż ilość miłości, pasji i uzdrowienia, które daje mi nagrywanie w studiu. Po 31 latach czuję tę samą ekscytację, jak wtedy, gdy robiłam to po raz pierwszy, mając 9 lat. Tak, nadchodzi moja nowa muzyka!

Po 2016 roku Beyonce wzięła udział w kilku muzycznych projektach. W 2018 roku wydała album z mężem, Jayem-Z, tworzyła ścieżkę dźwiękową do filmu "Król Lew" z 2019 roku, a także zrealizowała płytę live z występu na festiwalu Coachella.