Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Beyoncé zmienia co tydzień adres email. Ed Sheeran zdradza szczegóły współpracy z gwiazdą

04.12.2017 16:37

Duet Beyoncé i Eda Sheerana to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek 2017 roku. Brytyjczyk zdradził ostatnio nieco więcej szczegółów odnośnie ich współpracy i przyznał, że nie jest łatwo skontaktować się z amerykańską gwiazdą.

Beyoncé zmienia co tydzień adres email. Ed Sheeran zdradza szczegóły współpracy z gwiazdą fot. AFP/EAST NEWS

Takiej współpracy mało kto się spodziewał. Najnowszy singiel „Perfect” Eda Sheerana, na który możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET, doczekał się wyjątkowego remiksu z udziałem Beyoncé.

Brytyjski artysta udzielił niedawno krótkiego wywiadu dla Entertainment Tonight, w którym ujawnił, jak udało mu się dotrzeć do gwiazdy i zaproponować współpracę.

- Mam adres email, na który piszę. On zmienia się co tydzień. Beyoncé jest naprawdę świetna w ukrywaniu się – zdradził muzyk i dodał: - Więc napisałem i skontaktowaliśmy się przez telefon. Pracowaliśmy nad remiksem od maja.

Sheeran przyznał też, że artystka miała bardzo znaczący wpływ na nową wersję jego ostatniego singla, a końcowe prace w studiu poszły naprawdę sprawnie i trwały około czterech godzin.

- „Perfect” w wersji oryginalnej zawierało jedynie gitarę akustycznej. Beyoncé zadzwoniła do mnie i powiedziała: „Nie wiem, co myślisz o tym, ale usunęłam wszystkie instrumenty i zostawiłam jedynie gitarę”. Odpowiedziałem jej: „Ach, świetnie, bo tak kiedyś było” – powiedział Brytyjczyk.

RadioZET.pl/etonline.com/PK

Oceń