Zamknij

Beyoncé zmienia co tydzień adres email. Ed Sheeran zdradza szczegóły współpracy z gwiazdą

Redakcja
04.12.2017 16:37
Beyoncé zmienia co tydzień adres email. Ed Sheeran zdradza szczegóły współpracy z gwiazdą
fot. AFP/EAST NEWS

Duet Beyoncé i Eda Sheerana to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek 2017 roku. Brytyjczyk zdradził ostatnio nieco więcej szczegółów odnośnie ich współpracy i przyznał, że nie jest łatwo skontaktować się z amerykańską gwiazdą.

Takiej współpracy mało kto się spodziewał. Najnowszy singiel „Perfect” Eda Sheerana, na który możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET, doczekał się wyjątkowego remiksu z udziałem Beyoncé.

Brytyjski artysta udzielił niedawno krótkiego wywiadu dla Entertainment Tonight, w którym ujawnił, jak udało mu się dotrzeć do gwiazdy i zaproponować współpracę.

Zobacz także

- Mam adres email, na który piszę. On zmienia się co tydzień. Beyoncé jest naprawdę świetna w ukrywaniu się – zdradził muzyk i dodał: - Więc napisałem i skontaktowaliśmy się przez telefon. Pracowaliśmy nad remiksem od maja.

Sheeran przyznał też, że artystka miała bardzo znaczący wpływ na nową wersję jego ostatniego singla, a końcowe prace w studiu poszły naprawdę sprawnie i trwały około czterech godzin.

- „Perfect” w wersji oryginalnej zawierało jedynie gitarę akustycznej. Beyoncé zadzwoniła do mnie i powiedziała: „Nie wiem, co myślisz o tym, ale usunęłam wszystkie instrumenty i zostawiłam jedynie gitarę”. Odpowiedziałem jej: „Ach, świetnie, bo tak kiedyś było” – powiedział Brytyjczyk.

RadioZET.pl/etonline.com/PK