Zamknij

Bezczel nie żyje. W ostatnim wpisie raper był dumny, nic nie zapowiadało tragedii

22.09.2021 14:56
Bezczel
fot. bezczel_2dhd/Instagram

Raper Bezczel nie żyje. Michał Banaszak zmarł w wieku 37 lat. Jego ostatni wpis na Instagramie nie zapowiadał tragedii. Artysta był z siebie dumny.

Bezczel, a właściwie Michał Banaszek to polski raper należący do białostockiego składu hip-hopowego Fabuła. Artysta przez lata swojej kariery współpracował ze znanymi twórcami takimi jak Chada, Zeus, Peja czy Ten Typ Mes. W 2013 roku przeszedł operację wszczepienia implantu słuchu.

Zobacz:  Pogrzeb Bezczela. Znamy datę i miejsce pochówku rapera Michała Banaszka

Bezczel nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci rapera?

21 września 2021 roku sieć obiegła informacja, że Bezczel nie żyje. Artysta miał zaledwie 37 lat, dlatego nie trzeba było długo czekać na insynuacje dotyczące jego śmierci. Wytwórnia Step Records postanowiła uciąć plotki i opublikowała informację, że prawdopodobną przyczyną śmierci Bezczela było zatrzymanie akcji serca.

Fani artysty nie mogą uwierzyć w jego nagłe odejście. Twierdzą, że nic nie zapowiadało tragedii.

Bezczel nie żyje. Ostatni wpis rapera na Instagramie nie zapowiadał tragedii

Faktycznie, biorąc pod uwagę ostatnie wpisy Bezczela w mediach społecznościowych, trudno było przewidzieć, że mogą być jego ostatnimi.

9 września 2021 roku udostępnił zdjęcie ze swoim przyjacielem z klubu bokserskiego Głaz Boxing. Raper niezwykle cieszył się z występu z okazji pierwszych urodzin inicjatywy. Przyznał wówczas, że to dla niego wielki zaszczyt.