Zamknij

Raper Bezczel nie żyje. Ujawniono możliwą przyczynę śmierci Michała Banaszka

22.09.2021 13:44
Bezczel
fot. Instagram / bezczel_2dhd

Raper Bezczel nie żyje. Popularny muzyk zmarł w wieku zaledwie 37 lat. Wytwórnia Step Records postanowiła zareagować na krążące po internecie nieprawdziwe informacje i ujawniła możliwą przyczynę śmierci Bezczela.

Bezczel nie żyje. O śmierci rapera poinformowano w mediach społecznościowych we wtorek wieczorem. Michał Banaszek zmarł w wieku zaledwie 37 lat.

W internecie zaczęły pojawiać się niepotwierdzone informacje na temat śmierci artysty. Wytwórnia Step Records postanowiła zareagować na plotki i ujawniła prawdopodobną przyczynę zgonu Bezczela.

Zobacz:  Pogrzeb Bezczela. Znamy datę i miejsce pochówku rapera Michała Banaszka

Raper Bezczel nie żyje. Ujawniono możliwą przyczynę śmierci Michała Banaszka

Przyczyną śmierci Bezczela była prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca – poinformowała wytwórnia Step Records w oficjalnym komunikacie w social mediach. Firma zdementowała tym samym krążące od wtorku po internecie niepotwierdzone informacje na temat śmierci Banaszka.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. (…) Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem – napisała wytwórnia.

Kim był raper Bezczel?

Bezczel pochodził z Białegostoku. Był członkiem zespołu hip-hopowego Fabuła, ale działał także solowo. Wydał kilka albumów studyjnych.

Współpracował z wieloma znanymi artystami, m.in. Peją, Zeusem, Ten Typ Mesem, VNM czy Kaenem.

Prywatnie miał żonę i syna.

RadioZET.pl/plejada.pl