Zamknij

Bezdomna kobieta, która śpiewa operowo. Policjanci nagrali jej występ w metrze [WIDEO]

Piotr Krajewski
01.10.2019 11:46
Bezdomna śpiewaczka operowa podbija internet policjanci nagrali jej występ w metrze wideo
fot. Twitter

Policjanci z Los Angeles opublikowali nagranie wideo z bezdomną kobietą, która śpiewa operowo. 52-latka wykonała fragment arii operowej włoskiego kompozytora Giacomo Pucciniego. Wideo robi furorę w mediach społecznościowych.

Bezdomna śpiewaczka operowa podbija internet. Policjanci nagrali kobietę w metrze

Emily Zamourka to bezdomna, której talentem zachwycają się obecnie internauci z całego świata. Wszystko za sprawą nagrania opublikowanego przez amerykańskich policjantów.

Funkcjonariusze nagrali 52-letnią kobietę na peronie metra w Los Angeles. Rosjanka zaśpiewała operowo arię „O mio babbino caro” Giacomo Pucciniego. Wideo cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Tylko na Twitterze obejrzano je 600 tysięcy razy.

Lokalni dziennikarze szybko dotarli do bezdomnej. Okazuje się, że kobieta przyjechała do Stanów Zjednoczonych w wieku 24 lat. Przez wiele lat Emily Zamourka była nauczycielką gry na skrzypcach i fortepianie, ale nigdy nie kształciła się w śpiewie operowym.

Później poważnie zachorowała i straciła dach nad głową. Jak przyznała w rozmowie z mediami, śpi obecnie na kartonie na jednym z parkingów. Po wylądowaniu na ulicy kobieta chętnie grała na skrzypcach dla mieszkańców Los Angeles. Niestety instrument został skradziony.

Wiecie, dlaczego śpiewam w metrze? Bo śpiew brzmi tam tak dobrze — powiedziała 52-latka.

Zachwyceni śpiewem Rosjanki internauci nawołują, aby zaprosić kobietę do amerykańskiego „Mam Talent” lub do słynnego programu Ellen DeGeneres, gdzie mogłaby pokazać milionom widzów swój talent.

RadioZET.pl/metro.co.uk/PK