Zamknij

Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek we wspólnym utworze „Do Ciebie mówię” [WIDEO]

18.09.2020 14:20
Pepsi Taste The Beat: Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek
fot. mat. prasowe / Dagmara Szewczuk @dagsoon

„Do Ciebie mówię” to trzeci singiel powstały w ramach platformy Pepsi Taste The Beat, jednocześnie jest to najbardziej niespodziewana kolaboracja artystyczna. We wspólnym utworze mamy okazję usłyszeć  jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów Białasa w zestawieniu z legendą polskiej sceny muzycznej, liderem formacji T.Love Muńkiem Staszczykiem oraz Kubą Więckiem – saksofonistą i kompozytorem jazzowym młodego pokolenia. 

Pepsi Taste The Beat to ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. Celem akcji jest zerwanie z rutyną i prezentowanie nietypowych kolaboracji artystów łączących różne gatunki w jeden utwór.

Każdy z singli, powstałych w ramach Pepsi Taste The Beat, to łączenie brzmień hip-hopu, rapu czy R&B, z innymi gatunkami muzycznymi. W poprzednich utworach współpracowali ze sobą reprezentujący polską scenę hip-hopową Kali, PlanBe czy Sarius z przedstawicielami odmiennych styli muzycznych - Klaudią Szafrańską, Jakubem Józefem Orlińskim czy BARANOVSKIM.

Pepsi Taste The Beat: Białas, Muniek Staszczyk i Kuba Więcek w utworze „Do Ciebie mówię”

„Do Ciebie mówię” to nowy singiel stworzony w ramach Pepsi Taste The Beat. Tym razem do projektu zaproszono bijącego rekordy popularności na Spotify rapera Białasa, idola kilku pokoleń polaków Muńka Staszczyka i nadzieję polskiego jazzu, czyli Kubę Więcka. Producentem utworu jest Sir Mich

W internecie pojawił się także oficjalny teledysk promujący piosenkę. Za wideoklip odpowiedzialna jest Papaya Films.

RadioZET.pl/mat.prasowe