Zamknij

Powstało piwo na cześć Beyonce. Reakcja gwiazdy daleka od pozytywnej

Redakcja
12.12.2017 16:43
Powstało piwo na cześć Beyonce. Reakcja gwiazdy daleka od pozytywnej
fot. AP/Fotolink/East News

Chciałbyś skosztować piwa upamiętniającego Beyonce? Musisz jednak jak najszybciej jechać do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam powstał napój pod nazwą Bïeryoncé. Niestety, pomysł nowojorskiej firmy nie spodobał się samej artystce.

Nowojorska firma Lineup Brewing specjalizuje się w produkcji interesujących i nietypowych piw. Wiele z nich stworzono z myślą o upamiętnieniu słynnych gwiazd. Powstały już napoje na cześć m.in. Davida Bowiego, Freddiego Mercury’ego, Notoriousa B.I.G. i Carly Simon.

Beyonce mówi „nie”

Firma wpadła tym razem na pomysł, aby oddać hołd amerykańskiej piosenkarce. Stworzyła więc piwo pod nazwą Bïeryoncé, nawiązujące etykietą do stylistyki graficznej znanej z czasów albumu „Beyonce” wydanego pod koniec 2013 roku.

Niestety, taka forma hołdu nie przypadła do gustu samej artystce. Gwiazda nie potraktowała tego jako komplement. Jak poinformował ostatnio magazyn Pitchfork, do Katariny Martinez, właścicielki Lineup Brewing, dotarło pismo z prośbą o natychmiastowe zaprzestanie produkcji piwa. Alkohol trafił do sprzedaży pod koniec zeszłego miesiąca.

Napój będzie dostępny do kupienia, dopóki nie skończą się zapasy, które znalazły się już w sklepach.

Zobacz także

RadioZET.pl/billboard.com/PK