Zamknij

Big Brother 2019: piosenka z czołówki. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

Piotr Krajewski
29.03.2019 14:30
Big Brother 2019 PIOSENKA z czołówki tytuł kto ją śpiewa
fot. mat. prasowe

Piosenka z Big Brothera 2019 jest już znana. W niedzielę rozpoczęła się nowa edycja programu, którą emituje stacja TVN7. Nie mogło więc zabraknąć utworu promującego nowego Big Brothera. Wiemy, jaki jest tytuł piosenki z Big Brothera 2019 i kto ją śpiewa.

Big Brother 2019: piosenka z czołówki [TYTUŁ, KTO ŚPIEWA]

Big Brother 2019 wystartował. W nowej edycji programu zobaczymy aż 16 uczestników, którzy zamieszkali w domu Wielkiego Brata.

Przed każdym kolejnym odcinkiem widzowie będą mogli usłyszeć piosenkę z czołówki Big Brothera 2019, stworzoną specjalnie na potrzeby nowej edycji.

>> Big Brother 2019: ONLINE transmisja. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Jaki jest tytuł piosenki z Big Brothera 2019 i kto ją śpiewa? Okazuje się, że utwór „Kim naprawdę jesteś” wykonuje Natalia Capelik-Muianga, którą wiele osób może kojarzyć z programu „The Voice of Poland”. 21-letnia artystka dotarła do odcinków na żywo w ostatniej edycji talent show.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się piosenka z czołówki Big Brothera?

Liczba głosów:

Piosenka z czołówki Big Brothera 2019 „Kim naprawdę jesteś” została wykonana na żywo przez Natalię Capelik-Muianga na początku pierwszego odcinka nowej edycji, podczas którego uczestnicy Big Brothera 2019 wchodzili do domu Wielkiego Brata.

Utwór „Kim naprawdę jesteś” z „Big Brothera 2019 nie jest na ten moment dostępny w całości w internecie. Widzowie będą mogli usłyszeć piosenkę w trakcie czołówki każdego z odcinków.

>> "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Natalia Capelik-Muianga
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/PK